פרגולות וסוככים בישראל

איך לבחור קבלן להתקנת פרגולות וסוככים והאם הוא חייב להיות קבלן רשום?

בחירת קבלן עבור התקנת פרגולה וסוכך בחלל החוץ שלכם, עשויה להפוך למשימה לא פשוטה. אם אתם רוצים להפוך את התהליך לפשוט יותר ולמצוא את הקבלן שיספק לכם מענה מיטבי, בטיחותי ומקצועי, כדאי שתעקבו אחר הטיפים הבאים.

חפשו תמיד קבלן מקומי

עבודה עם קבלן מקומי יכולה לחסוך לכן זמן וגם כסף. קבלן מקומי מכיר את הרשות המקומית ואת ההתנהלות מולה. יש לו היכרות מעמיקה עם התקנים והוראות הבטיחות, מה גם שהוא יהיה זמין הרבה יותר עבור הפרויקט שלכם הודות לקרבה ולא תצטרכו להוסיף עלויות על נסיעה והוצאות דלק.

בחרו באיש מקצוע מנוסה

מומלץ לבחור בקבלן בעל ניסיון עשיר בבניית פרגולות וסוככים. לקבלן מקצועי ובעל ניסיון יהיה את הידע המתאים, הוא יוכל לעזור לכם להכריע בין פרגולה לסוכך ולעזור לכם לבחור את פתרון ההצללה האידיאלי עבורכם.

שימו לב להצעת המחיר

הצעת המחיר יכולה לספק לכם אומדן לגבי עלויות הפרויקט והיא מבוססת על היקף העבודה, חומרי גלם, תכנון ועוד. תמיד מומלץ להשוות בין כמה הצעות מחיר כדי לקבל תמונת מצב רחבה יותר בכל הנוגע לעלויות השונות.

וודאו שאתם עובדים עם קבלן מורשה ומבוטח

זה השלב לבדוק אם הקבלן רשום ברישום קבלנים בישראל, למעשה זהו תנאי של חברת הביטוח ועל כן מעניק לכם שקט נפשי גם מהמובן הזה. בישראל לא כל הקבלנים צריכים להיות רשומים, הפרמטר המחייב לרישום קבלנים על פי חוק הוא עלויות העבודה לפני מע"מ. קבלנים בענפים ראשיים ומשניים חייבים להירשם בפנקס הקבלנים במידה והם עוברים את רף העלויות המוגדר לתחום עיסוקם. בעוד שקבלנים רשומים בענף ראשי הם יהיו רשאים על פי חוק לבצע את כל עבודות הקבלנות בענפי המשנה תחת התחום שלהם, קבלנים משניים יהיו רשאים לעבוד אך ורק בענף שלהם.

קבלן מורשה חייב להיות בעל תעודה

העובדה שבחרתם קבלן מורשה מעניקה לכם שקט נפשי מבחינות רבות. בניגוד לאיש מקצוע בתחום הפרגולות אשר יכול להתבסס על ניסיון נטו ואינו נדרש בלימודי המקצוע כדי לעסוק בתחום, אף קבלן לא יוכל להירשם בפנקס הקבלנים ללא תעודה רלוונטית. לכן אם אתם שוכרים קבלן רשום בתחום הפרגולות והסוככים, אתם יכולים להיות בטוחים שעבר הכשרה מקצועית.

מעבר לכך, במקרים מסוימים הקבלן אף עבר מבחן אשר מוכיח את בקיאותו, שכן זהו תנאי בסיס של רישום קבלנים בישראל.

לקבלן רשום יש עבר פלילי נקי

רוב האנשים שמחפשים בעל מקצוע שמים את האמינות בראש סדר העדיפויות, ואינם רוצים לקחת סיכונים מיותרים. גם בגזרה הזאת, העסקת קבלן להתקנת פרגולות וסוככים, יכולה לספק לכם מידה גבוהה של שקט נפשי. הנרשמים בפנקס הקבלנים צריכים להציג תעודת יושר, ולהוכיח שאין להם הרשעות רלוונטיות לענף הבניה. כמו כן, עליהם להציג הוכחות שאינם חברים בתאגיד אשר נמצא בתהליכי פירוק או פושטי רגל.

לסיכום, רישום בפנקס הקבלנים מעניק לכם מעין תעודת יושר, והופך את בחירת הקבלן לפרויקט החוץ שלכם לתהליך הרבה יותר חכם ופשוט.

שתף תוכן זה עם חבריך!

סוככים

פרגולות

אינדקס בעלי מקצוע

אינדקס חברות סוככים

אינדקס חברות פרגולות

מחירי סוככים משתנים בהתאם לסוג הסוכך ופרמטרים נוספים. במחירון סוככים ,תקבל אומדן להשקעה בסוכך

קרא עוד

מחירי פרגולות משתנים בהתאם לסוג הפרגולה ופרמטרים נוספים. במחירון פרגולות תקבל אומדן להשקעה בפרגולה

קרא עוד

מחפש חברות ייצור, תחזוקה, שיפוץ פרגולות/סוככים? כנס לאינדקס בעלי המקצוע של israel-awnings

קרא עוד