פרגולות וסוככים בישראל

המדריך המלא לבחירת הפרגולה המושלמת עבור הצימר שלכם

עיצוב של צימר הוא תהליך לא פשוט שיש בו הרבה דברים שצריך לקבל החלטות לגביהם. הצימר מיועד להיות מקום לאירוח של אנשים בחופשה וסביר להניח שהם משלמים לא מעט כסף עבור החופשה הזאת וגם ממתינים לה בקוצר רוח במהלך מרוץ החיים והשגרה העמוסה והלחוצה. מכאן שהם מצפים להגיע למקום נהדר, מחבק ונעים, שקט וכזה שיש בו כמה אפשרויות של שהייה. כאשר הם יגיעו לצימר הם רוצים להצליח גם לראות וגם להרגיש שהתאמצו בשבילם, שרוצים בטובתם ושבעל הצימר רוצה שהחופשה שלהם תהיה לא פחות ממושלמת. בין אם מדובר על צימר קטן ובין אם בוחרים צימר עם בריכה פרטית - כל אלמנט עיצובי וכל חפץ או רהיט שנמצא במקום יהיה חשוב ומהותי להצלחתה של החופשה.

 

התרומה של פרגולה לחופשה מושלמת

מזג האוויר בישראל הוא כזה שרוב ימות השנה נעים ונוח להיות בחוץ ויש מקומות או שעות שבהם דרושה הגנה מפני קרני שמש ישירות ואז יהיה נעים לשבת בחוץ וליהנות מבריזה או אוויר קליל שנושב ומרענן. זה בדיוק מה שפרגולה יכולה לעשות. כאשר צריך להתאים את הפרגולה לצימר צריך לשים לב לעיצוב ולסוג שלה. כיום נפוצים בישראל כמה וכמה סוגים של פרגולות שמתאימים לחצרות או גינות מסוימים או שהם בעלי מנגנונים שמאפשרים גמישות בשימוש עם הפרגולה. צימר עם בריכה פרטית וצימר שיש בו מרפסת - יצטרכו פרגולות שונות על מנת להציע לשוהים בהם את נקודות הצל הדרושות ולכן יש חשיבות לבחירה מושכלת של סוג הפרגולה שרוצים להתקין בצימר. חשוב לשים לב, למשל, לכיווני האוויר או זריחת השמש, לשעות במהלך היממה שבהם יש שמש חזקה ולמתן האפשרות לאורחים לבחור אם הם רוצים הצללה או לא. אלה רק חלק מהשיקולים שצריך לקחת בחשבון לפני שבוחרים.

 

עקרונות לבחירת פרגולה לצימר

חשוב להכיר את סוגי הפרגולות השונים על מנת להשכיל ולבחור את זה שיהיה הכי נכון ומתאים לצימר - יש כאלה שהם קבועים בקיר ויש כאלה בעלי מנגנוני פתיחה וסגירה חשמליים או הידראוליים. יש פרגולות ניידות ויש כאלה שמקובעות לקירות החיצוניים של הצימר עצמו. הסוכך של הפרגולה יכול להיות רציף ואטום לחלוטין אך גם יכול להיות כזה שיש בו אזורים מוצלים וכאלה שחושפים לשמש. וכמובן העיצוב של הפרגולה חשוב ומשמעותי על מנת להתאים את הפרגולה לתפאורה שיש מסביב - אם זהו צימר עם בריכה פרטית אולי גווני הכחול והתכלת יהיו מתאימים ואם לא - צריך יהיה לבחור צבעים אחרים. יש גם פרגולות שמתאימות לצימרים עם בריכה והעמודים שלהן מתאימים לטיפות מים שעלולות להיות מותזות עליהם בלי שייגרם להם נזק.

שתף תוכן זה עם חבריך!

סוככים

פרגולות

אינדקס בעלי מקצוע

אינדקס חברות סוככים

אינדקס חברות פרגולות

מחירי סוככים משתנים בהתאם לסוג הסוכך ופרמטרים נוספים. במחירון סוככים ,תקבל אומדן להשקעה בסוכך

קרא עוד

מחירי פרגולות משתנים בהתאם לסוג הפרגולה ופרמטרים נוספים. במחירון פרגולות תקבל אומדן להשקעה בפרגולה

קרא עוד

מחפש חברות ייצור, תחזוקה, שיפוץ פרגולות/סוככים? כנס לאינדקס בעלי המקצוע של israel-awnings

קרא עוד