פרגולות וסוככים בישראל

חידוש סוככים

כשאנחנו מתקינים סוכך, השאיפה הברורה שלנו היא לכזה אשר יעשה את עבודתו נאמנה, וישמש אותנו שנים על גבי שנים. אלא שלא פעם אנחנו מבינים שכוונות לחוד, ומציאות לחוד. הסוכך עלול להישחק עם הזמן, דבר שפוגע במראה וביעילות שלו גם יחד. הפיתרון הטוב ביותר, במקרה הזה, הוא פניה לחברות אשר מציעות חידוש סוככים.

מתי נדרש לחדש סוכך?

רכישה של סוכך היא צעד חשוב ביותר לכל בית. ואכן, הסוככים מוכיחים עצמם פעם אחר פעם כרכישה מוצדקת, בעלת יתרונות רבים. כך, אפילו אם מקפידים על תחזוקה שוטפת של הסוכך, ובעיקר במצבים בהם הוא עשוי מחומרי גלם איכותיים פחות, אפשר לשים לב שמשהו השתנה - ולרעה.

לא מעט סכנות עומדות כיום בפני סוככים. זה לא רק פגעי הזמן והשחיקה ה(כמעט) טבעית. אלו הם גם פגעי מזג האוויר השונים. הסוככים הרי חשופים כל העת בפני רוחות, שמש ושאר פגעי טבע. חומרי גלם שונים, ובראשם אלומיניום, נועדו להתמודד באופן ראוי עם אלה – אלא שלעתים ההגנה אינה מוחלטת.

בנוסף על כך, ראוי להתבונן גם על מבנה הסוכך, שנחשב למורכב בכל קנה מידה. לא פעם, החלקים המרכיבים אותו הם חשמליים. כתוצאה, מנגנון הפעילות שלהם עלול להיפגע עקב אינספור סיבות, לעיתים עד להשבתה מוחלטת של הסוכך.

אלו הדברים שכולל בתוכו החידוש

כאשר רבים מבחינים בתקלות אלה ואחרות בסוכך, עולה אצלם הרעיון של החלפתו. ובכן, לא פעם זוהי מחשבה שאינה נכונה, וכזו שעלולה לגרור הוצאות מיותרות. זאת מכיוון שחברות רבות מציעות כיום חידוש סוככים, על פי סוגם או הנזק שנגרם להם. לרוב, מדובר במספר שעות עבודה, שנועדו להחזיר את הסוכך כמה שנים אחורה.

מגוון פעולות החידוש משתנה, כמובן, על פי מדיניות החברה והצרכים. אם ניקח לדוגמא את סוכך הזרועות, אחד הנפוצים ביותר, הרי שיש כאן לא מעט פעולות אפשריות, ביניהן:

  • חידוש או החלפת זרועות הסוכך.
  • החלפת בד ההצללה.
  • החלפה או תיקון של ציפורניים שבורות בסוכך.
  • כיוון הסוכך, או לחילופין המנועים שלו.

האותיות הקטנות של החידוש

חשוב להזכיר שחידוש סוככים אינו מוחלט, ואינו אפשרי בכל אחד מהמצבים. לכל חברה, כאמור, מדיניות שונה בנוגע לחידושים שהיא מאפשרת, כמו גם מגבלות טכניות שחלות עליה. חברות מסוימות עשויות להכריז כי סוככי מרקיזה עשויים מלטות עץ אינם יכולים להיות מחודשים. מדיניות אחרת היא חוסר היענות לחידוש סוככים אשר גורם מסוים, מתחרה או לא, אחראי להרכבתם הראשונית.

ראוי לתת את הדעת גם על סוגיית המחיר. טווח המחירים של חידוש סוככים רחב באופן יחסי, וזאת מכיוון שישנם משתנים רבים שמרכיבים את המשוואה. טרם בחירת גורם מסוים לביצוע המשימה, לכן, מומלץ מאד לבצע סקר השוואת מחירים מקיף, או לכל הפחות לפנות למספר חברות אשר מתמחות בתחום.

נקודה למחשבה: חידוש בעולם העסקי

יש הסבורים כי חידוש סוככים הוא צורך חיוני ביותר עבור בעלי עסקים. הסיבה העיקרית לכך נוגעת לתדמיתו של העסק. ידוע הרי כי חנות או מוסד ציבורי, הרבה יותר מבית פרטי, מנסה לשדר תדמית מסוימת. כאשר הסוככים שמותקנים אצלו מעידים על שחיקה או התיישנות, התדמית של העסק כולו עלולה להיפגע. עם זאת, כמובן אין להוציא מהתמונה גם את בעלי הבתים הפרטיים, שזקוקים לחידוש חדשות לבקרים.

שתף תוכן זה עם חבריך!

סוככים

פרגולות

אינדקס בעלי מקצוע

אינדקס חברות סוככים

אינדקס חברות פרגולות

מחירי סוככים משתנים בהתאם לסוג הסוכך ופרמטרים נוספים. במחירון סוככים ,תקבל אומדן להשקעה בסוכך

קרא עוד

מחירי פרגולות משתנים בהתאם לסוג הפרגולה ופרמטרים נוספים. במחירון פרגולות תקבל אומדן להשקעה בפרגולה

קרא עוד

מחפש חברות ייצור, תחזוקה, שיפוץ פרגולות/סוככים? כנס לאינדקס בעלי המקצוע של israel-awnings

קרא עוד