פרגולות וסוככים בישראל

ייצור סוככים

עוד על ייצור סוככים:

אולינטק

המוח היהודי ממציא לנו פטנטים, אמרו לא פעם. ובארץ ישראל החמה והלוהטת, החום הכבד מצריך המצאה של הרבה פתרונות יצירתיים. אחת הדרכים היצירתיות להתגבר על החום היא ייצור סוככים שיתאימו לפתחי בתים, בתי עסק, לחלונות ולחצרות.

הסוככים הם חלק בלתי נפרד כמעט מכל בית עסק, והופכים להיות נפוצים יותר ויותר גם בבתים פרטיים. לסוככים ישנם מספר יתרונות בולטים:

עבור בתי עסק עבור בתי מגורים
•מאפשרים ללקוחות להתעכב מול חלון הראווה גם בימים חמים

•יוצרים תיחום חיצוני לשטח החנות

•מאפשרים גמישות - ניתנים לקיפול בעת הצורך

•לא מצריכים אישורים מיוחדים להתקנה

•מספקים צל במיקומים אטרקטיביים – חלון לתליית כביסה, יציאה לחצר ועוד

•מאפשרים גמישות – ניתנים לקיפול בעת הצורך

•לא מצריכים אישורים מיוחדים להתקנה

הגמישות של הסוככים היא אחד היתרונות הבולטים שלהם. במקום לבנות פרגולה למרפסת או לחצר הבית, אשר תמיד תסוכך גם כאשר הדיירים משוועים לפיסת שמיים פתוחים, ישנו סוכך שניתן לקיפול בקלות בכל עת.

בתי קפה ומסעדות הם גם לקוחות מרוצים של סוככים, כיוון שהם מאפשרים להצל על היושבים בשעות הצהריים, ולהתקפל בשעות הנעימות יותר של אחר הצהריים, במקום לייצר סגירה קבועה ומסורבלת.

סוגי סוככים המיוצרים כיום

ישנם מספר סוגים נפוצים של סוככים, כאשר כל סוג עשוי מסוגים שונים של חומרים שנועדו לתת אפשרויות בחירה אידיאליות למשתמש. החומרים הנפוצים ביותר הם אלומיניום, פלסטיק, ברזנט ובת משפחתו שמשונית.

  • סוככי זרועות - סוככים העשויים 2 זרועות, וביניהן מתוחה יריעה של פלסטיק או בד קשיח ומיוחד. הזרועות מגיעות באורכים שונים וגם לאחר התקנתן ניתן לפתוח אותן עד לאורך מסוים. הקיפול והפתיחה נעשים בצורה חשמלית או ידנית, ובדגמים מסוימים הקיפול כל כל יעיל ואסתטי, עד כי כשהסוכך מקופל, כמעט לא מרגישים בקיומו.
  • סוככי חלון - סוככי זרועות קטנים, מותאמים במיוחד להצללת שטח קטן של חלונות.
  • סוככי מרקיזה - סוככים הנפתחים למצב של רבע עיגול, עם סגירה צידית, אותם ניתן לקפל לחלוטין אל הקיר. מספקים מראה אסתטי ונעים. מתאימים בעיקר לחלונות ומרפסות בבתים פרטיים.
  • סוככי מסילות - סוככים מורכבים ומאסיביים הרבה יותר אשר בהם הבד נמתח על גבי מסילות מיוחדות. את הפתיחה והסגירה ניתן לעשות בצורה ידנית או חשמלית, כאשר הדרך הידנית מצריכה מעט כוח פיזי, אבל החשמלית כמובן יקרה יותר. סוככים אלו נחשבים לעמידים ביותר בתנאי מזג אוויר חורפיים, אם כי לא מספקים אטימות מלאה למי הגשמים, ובימי הקיץ מעניקים הצללה מושלמת.

איכות ומקצועיות בייצור סוככים

האיכות והמקצועיות של יצרני הסוככים מתחילה בחומרי הגלם ובטכניקות הייצור והגימור, וממשיכה עד להתאמה המדויקת לצרכי הלקוח, לשלב ההתקנה וכמובן לאחריות. חשוב מאוד להקפיד על רכישת סוככים מחברה העומדת בתקני האיכות והבטיחות הנדרשים.

את ההתקנה כדאי להשאיר לאנשי החברה, וגם את שלב בחירת הסוכך המתאים. לבחירה ישנם שיקולים שונים אליהם אולי לא תמיד תהיו מודעים, כמו המיקום הגיאוגרפי של המבנה, כיווני הרוח ומידת החשיפה לשמש, אשר עשויים להביא להתאמה של סוג מסוים על פני משנהו. איש מקצוע יידע למצוא את ההתאמה בין המוצר האיכותי, הפרקטי והאסתטי ביותר לבין צרכי הלקוח.

שתף תוכן זה עם חבריך!

סוככים

פרגולות

אינדקס בעלי מקצוע

אינדקס חברות סוככים

אינדקס חברות פרגולות

מחירי סוככים משתנים בהתאם לסוג הסוכך ופרמטרים נוספים. במחירון סוככים ,תקבל אומדן להשקעה בסוכך

קרא עוד

מחירי פרגולות משתנים בהתאם לסוג הפרגולה ופרמטרים נוספים. במחירון פרגולות תקבל אומדן להשקעה בפרגולה

קרא עוד

מחפש חברות ייצור, תחזוקה, שיפוץ פרגולות/סוככים? כנס לאינדקס בעלי המקצוע של israel-awnings

קרא עוד