פרגולות וסוככים בישראל

לבחור את סככת ההצללה הטובה ביותר

 

ישנם פתרונות הצללה מסוגים שונים, כאשר את פתרון ההצללה שלכם אתם תתאימו מבחינה פרקטית כמובן, אך גם מבחינה עיצובית. כמו כן, מאחר שכנראה תרצו לארח אנשים מתחת להצללה או לסוכך, תצטרכו גם לקחת בחשבון את מרכיב האירוח. בואו נדבר על בחירת סוככים, הצללות ועוד.

צריכים פתרון הצללה לחצר, לגג או למרפסת הבית? כך או כך, חשוב לבחור בפתרונות ההצללה הנכונים, מאחר שהם כנראה ישרתו אתכם במשך שנים רבות קדימה. ובארץ כה חמה כמו ישראל, חשוב שפתרון ההצללה שלכם יהיה לא רק מעוצב, אלא גם אפקטיבי. כמו כן, יהיה חשוב לוודא שאתם בוחרים בפתרונות שעשויים מחומרי גלם עמידים וחזקים.

מדוע חשוב לבחור סככות הצללה איכותיות בישראל?

אין ספק, סוככי הצללה בישראל חייבות להיות מיוצרות מחומרי גלם איכותיים במיולד. זאת, מאחר שהשמש בישראל אינה מרחמת על סוככים או סככות הצללה מסוגים שונים. אם חומרי הגלם מהם עשויים הסוככים אינם איכותיים מספיק, הבלאי בד"כ יתגלה מהר למדי.

מעבר לכך שהסוככים צריכים להיות עמידים בקיץ מפני השמש הישראלית, הם צריכים גם להיות מספיק חזקים כדי להתמודד עם רוחות חזקות בחורף. כאן חשוב לציין כי, איכות התקנת הסוככים היא מהותית לצורך היציבות של הסוכך. כמו כן, גם סוג הסוכך ישפיע על רמת היציבות שלו בחורף. מרקיזות למשל או פרגולות קבועות, הם פתרונות הצללה איכותיים בקיץ וגם בחורף.

סוגי פתרונות הצללה וסככות – הצללה חלקית או מלאה?

אם אתם מחפשים אחר סככות הצללה מסוגים שונים, האפשרויות הן רבות. יש לכם מרקיזות, פרגולות, סוכך זרועות חשמלי, בד סככה, רשת הצללה, סוכך זרועות (לא חשמלי) ועוד. בעוד שהתקנה של סוככים שאינם חשמליים יכולה לעלות מאות שקלים בודדים, סוככים חשמליים עשויים לעלות גם אלפי שקלים בודדים.

חשוב לזכור, חלק מפתרונות ההצללה הם חלקיים בלבד. למשל, פרגולה מחורצת בתור סככת הצללה במרפסת או בחצר. יחד עם זאת, גם פתרונות הצללה חלקיים ניתנים לסגירה מלאה. אם מדובר באמת בפרגולה, תוכלו להתקין מעליה קירוי נוסף שיאטום אותה סופית.

התקנת פתרונות הצללה וסוככים – מה כדאי?

כשמתלבטים בין סככות הצללה כאלו או אחרות, חשוב לקחת בחשבון את כלל הפקטורים המהותיים להתקנת ההצללה. למשל, כיווני האוויר של הדירה או החצר. אם למשל אתם בכיוון מערב, פתרון ההצללה יצטרך להתמודד עם רוחות די חזקות המגיעות מכיוון הים. כמו כן, כמובן שיהיה חשוב לקחת בחשבון את המחיר של סוככי ההצללה.

אם אתם רוצים לדייק את בחירת פתרון ההצללה שלכם, אנחנו ממליצים על השוואת מחירים בין סככות הצללה מומלצות. תוכלו לבצע את מחקר השוק באינטרנט, לחסוך כסף ולא מעט זמן ואנרגיה. תנצלו את הכוח הצרכני שלכם, תוכלו להשתמש בגוגל לשם כך.

שתף תוכן זה עם חבריך!

סוככים

פרגולות

אינדקס בעלי מקצוע

אינדקס חברות סוככים

אינדקס חברות פרגולות

מחירי סוככים משתנים בהתאם לסוג הסוכך ופרמטרים נוספים. במחירון סוככים ,תקבל אומדן להשקעה בסוכך

קרא עוד

מחירי פרגולות משתנים בהתאם לסוג הפרגולה ופרמטרים נוספים. במחירון פרגולות תקבל אומדן להשקעה בפרגולה

קרא עוד

מחפש חברות ייצור, תחזוקה, שיפוץ פרגולות/סוככים? כנס לאינדקס בעלי המקצוע של israel-awnings

קרא עוד