פרגולות וסוככים בישראל

מחירון פרגולות

בעלי מקצוע רבים מסרבים לפרסם מחירון פרגולות מסודר באתר שלהם. הם אולי מפחדים, ואולי בצדק, שהמחירים הגבוהים של המוצרים שלהם ירתיעו אותנו. הם מעדיפים שקודם נתאהב בתמונות ובעיצוב של האתר וכאשר נגיע לכסף - נהיה כבר מכורים. אין דבר רע בטקטיקה הזאת, והיא מאוד הגיונית. אבל מה עושים אם בכל זאת רוצים לדעת כמה תעלה לנו הפרגולה?

מחירי פרגולה בשיטת עשה זאת בעצמך

פרגולות בייצור עצמי נראות לנו זולות יותר משמעותית, לכאורה. זה כי באמת אין כל בעיה לקחת כמה קרשי עץ במחיר עלות ולחבר אותם יחדיו אחרי שזרקנו עליהם קצת צבע. 30 קרשי עץ באורך של שני מטרים יעלו לנו בין 450 ש"ח לבין 600 ש"ח. נוסיף לזה צבע עץ בעלות של כ-200 ש"ח, ומחיר פרגולת העץ שלנו לא תעלה על 800 ש"ח, אם לא נוסיף את הזמן שאנו נבלה בלבנות אותה.

אבל פרגולת עץ זה לא כל כך פשוט לעשות בעצמך ופרגולות שעשויות ברזל, אלומיניום ואפילו PVC דורשות כבר מיומנות וידע מורכבים עוד יותר. מחירון פרגולות ממוצע יראה לכם שמטר רבוע של פרגולת אלומיניום בשילוב PVC יעלה לכם משהו כמו 1050 ש"ח. מ"ר של פרגולת רשת עץ יעלה בסביבות ה900 ש"ח. להתחיל עכשיו להסתבך עם להשיג את המידות הנכונות והחיתוכים עלול לעלות בסופו של דבר יותר מבחינת זמן וכסף מאשר לקחת בעל מקצוע.

איך מבררים בכל זאת מחירי פרגולות?

מה שעושים זה שנכנסים לכמה שיותר אתרים כדי להשוות בין המחירים שלהם ויוצרים ממוצע. נאמר ואנחנו רוצים פרגולת עץ בסיסית. כמה זה יעלה לנו? בין אם אנחנו מתעקשים על לעשות אותו בעצמנו או לשכור את שירותיהם של בעלי מקצוע, כדאי שנעשה את הבירור הזה לפני-כן כדי להבין מה הדרך העדיפה עלינו.

סוג הפרגולה אתר 1 אתר 2 אתר 3
פרגולת עץ מ"ר 1 370-590 שח 600 שח 360-470 שח
פרגולת אלומיניום מ"ר 1 1180-1500 שח 550-800 שח 650-750 שח

אם נעבור בין האתרים ונרשום זאת כך, נוכל לפענח איזה אתר מציע לנו את המחירים הכי סבירים. מה שחסר בדוגמא הזאת של מחירון הפרגולות שלפניכם, זה ההבדלים המשמעותיים באיכות התוצר שהחברות מספקות.

כך, למשל, חברה אחת יכולה להציע לנו פרגולת אלומיניום במחיר של 1250 ש"ח למ"ר. אלא שהמחיר הזה לא מספר לנו שבנוסף לאלומיניום החברה מוסיפה אל הפרגולה אלמנטים של PVC או בדים שונים, לא מיידע אותנו מה איכות חומרי הגלם, החיבורים ואנשי המקצוע שהיא מעסיקה, ועד כמה חשוב לה לייצר בנייה שעומדת בכל התקנים.

פרגולות הן לאו דווקא עסק יקר כל כך, אבל חשוב מאוד שנדע שמחיר שווה, פעמים רבות, איכות. ככה שאם אנחנו חושבים לקנות אצל מי שמציע לנו את השירותים הזולים ביותר, זו לאו דווקא הבחירה הנכונה. מצד שני, לא כדאי גם לברוח ממחיר זול.

חברה המציגה מחירון פרגולות זול היא לעתים חברה פרטית שיש לה קשר עם מפעל או קבלן שמספק להם חומרי גלם במחירים זולים ולכן הם יכולים להציג מחירים תחרותיים יותר. בדיקה יסודית של כל הצעה לגופה תאפשר לכם לקחת את ההחלטות הנכונות.

שתף תוכן זה עם חבריך!

סוככים

פרגולות

אינדקס בעלי מקצוע

אינדקס חברות סוככים

אינדקס חברות פרגולות

מחירי סוככים משתנים בהתאם לסוג הסוכך ופרמטרים נוספים. במחירון סוככים ,תקבל אומדן להשקעה בסוכך

קרא עוד

מחירי פרגולות משתנים בהתאם לסוג הפרגולה ופרמטרים נוספים. במחירון פרגולות תקבל אומדן להשקעה בפרגולה

קרא עוד

מחפש חברות ייצור, תחזוקה, שיפוץ פרגולות/סוככים? כנס לאינדקס בעלי המקצוע של israel-awnings

קרא עוד