פרגולות וסוככים בישראל

סגירות חורף

עוד על סגירות חורף:

דקו ליין הצללות בע"מ

עסקים רבים, בייחוד בתחום ההסעדה והמזון, משתמשים לא רק במבנה בו הם נמצאים כדי לארח את הבאים בשעריהם. לא אחת, הם כוללים גם מרחב גדול בחצר סמוכה, על המדרכה הרחבה שבכניסה למקום ועוד ועוד - מרחב אשר גם בו יכולים המבקרים להתארח וליהנות מהשירותים השונים של אותו עסק. אבל, המרחב החיצוני הזה מושפע מאוד מגורם שאינו בשליטתו של האדם: מזג האוויר. מה עושים? מתקינים סגירות חורף.

סגירת חורף היא פיתרון נפלא לבעלי עסקים כאלו: הם מאפשרים ליצור, בקלות ובעלות מינימלית יחסית, מתחם סגור (אמנם לא הרמטית ברבים מהמקרים אך קרוב לזה מאוד) אשר מספק למבקרים עוד איזור בו הם יכולים לשבת, כאשר יש להם הגנה מקסימלית מפני מזג האוויר. והכוונה היא לכל מזג אוויר כמעט.

אותן סגירות חורף, לא משמשות אך ורק לימי החורף הקרים. הן אמנם מיועדות בעיקר למטרה זו, משום שבחורף קשה מאוד להימלט מאימת הגשם השוטף, הרוח הקרה והטמפרטורות הנמוכות - אך יתאימו מאוד גם לימי הקיץ החמים.

ליצור מתחם ממוזג, בחוץ

זהו הרעיון של סגירות החורף. הוא מאפשר לבעלי המקום ליצור מתחם סגור, אשר בו הוא יכול להחליט, כמעט באופן מוחלט, מה תהיה הטמפרטורה. בימים סגריריים, על אף שמדובר במקום פתוח לחלוטין במקרים רגילים, הוא יכול לחמם את המתחם הזה בעזרת הסקה או מזגן שמכוון על טמפרטורה גבוהה; בקיץ הוא יכול לפנק את האורחים במאווררים ואפילו במזגנים עוצמתיים.

הסגירות הללו הולכות ומשתפרות עם השנים. אם בעבר הן יוצרו בעיקר מבדים עבים (אך לא כאלו שמספקים סגירה הרמטית), הרי שהיום ישנן סגירות חורף שמספקות איטום מוחלט ובידוד שמאפשר מיזוג פנימי בצורה פשוטה וקלה. וכך, אותן סגירות חורף הופכות להיות הדבר הטוב ביותר שיכולים בעלי העסקים לבקש לעצמם.

ליצור חדר חדש, בעלות מינימלית

עכשיו תוכלו להגיד: אם בעל העסק רוצה כל כך להציע לאורחיו מתחם נוסף שבו יוכלו לשבת, הוא יכול פשוט להקים חדר נוסף במקום, שגם בו יתארחו אנשים, כמו במבנה המרכזי. אבל למה שישקיע כל כך הרבה?

בעזרת סוככים מתאימים או סגירות ייעודיות, הוא יכול להשיג את מה שביקש בסכומי כסף נמוכים בהרבה מכל הקמה של חדר מלא. ומעבר לזה, אין לו שום בעיה לפרק ולהרכיב את הסגירה הזו מחדש במידת הצורך. יותר טוב מזה - אין.

ליצור מקום שנמצא בחוץ ומרגיש בפנים, ולהיפך

היתרון הגדול ביותר בסגירות החורף הוא שבעלי המקום לא מוותר, בעצם, על כלום. מצד אחד, כאשר הסגירות הללו מוקמות, הוא מבטיח לעצמו שכמותה אורחים לה הוא רגיל תישמר, גם אם חלק מהמתחם נמצא מחוץ למבנה המסעדה.

מצד שני, הוא יודע שבכל זמן נתון הוא יכול שוב להציע לאורחים את אותו מתחם חיצוני שהם כל כך אוהבים, עם הרוח הנעימה והאוויר החופשי. כלומר, הוא נהנה כאן משני העולמות, וכך גם האורחים עצמם: האפשרות להיות בחוץ ולהרגיש בפנים (כשמזג האוויר לא נוח) ואפשרות להרגיש שוב בחוץ, כמו בדרך כלל, ממש באותו מקום.

נדמה כי היתרון הגדול ביותר של סגירות חורף הוא בדינאמיות שהן מספקות לבעלי המקום. הוא לא צריך לתכנן, לשבור את הראש (ואולי גם כמה קירות), להתעמק ולגבש תכניות מפורטות: תוך זמן קצר הוא מקים את הפרוצדורה, ותוך זמן קצר עוד יותר - מפרק אותה. תענוג לכל הדעות.

שתף תוכן זה עם חבריך!

סוככים

פרגולות

אינדקס בעלי מקצוע

אינדקס חברות סוככים

אינדקס חברות פרגולות

מחירי סוככים משתנים בהתאם לסוג הסוכך ופרמטרים נוספים. במחירון סוככים ,תקבל אומדן להשקעה בסוכך

קרא עוד

מחירי פרגולות משתנים בהתאם לסוג הפרגולה ופרמטרים נוספים. במחירון פרגולות תקבל אומדן להשקעה בפרגולה

קרא עוד

מחפש חברות ייצור, תחזוקה, שיפוץ פרגולות/סוככים? כנס לאינדקס בעלי המקצוע של israel-awnings

קרא עוד