פרגולות וסוככים בישראל

סוגי פרגולות

כאשר אנחנו חושבים על פרגולות אנחנו בדרך כלל מדמיינים את פרגולות העץ הישנות שאנחנו מכירים מהמרפסות של ההורים. כמה גושי עץ שחוברו להם יחדיו ויוצרים ביחד פרגולה נעימה שמגינה עלינו ועל המשפחה שלנו מהשמש, מהרוח ומהגשם. למרות שפרגולות העץ עדיין שומרות על סטטוס מיוחד של כבוד, בימינו יש כבר הרבה יותר סוגי פרגולות.

פרגולות ממונעות

מתוך סוגי פרגולות המרטיטות את העולם בשנים האחרונות, הבולטות ביניהן הן הפרגולות הממונעות. פרגולות אלו נושאות עימן את התכונה המופלאה שלפעמים כולנו היינו רוצים מכל פרגולה - את היכולת להיעלם. לצמצם את עצמה.

הפרגולה הממונעת כבר מזמן אינה רק עשויה מעץ. אפשר למצוא פרגולות חשמליות באלומניום צבוע ובבד סינתטי אשר מבטיח אורך חיים, איכות וסטייל. פרגולה ממונעת עשויה להישמע לנו מעט מנוכרת או קרה, אבל זה רק בגלל שאנחנו תקועים בעבר. מיטב יצרני הפרגולות בימינו נמצאים בחזית העיצוב ומבטיחים לנו סגנון מושך ומרתק את העין, שהוא ההיפך הגמור ממשעמם!

סוככים

מהודו ועד כוש, מניו יורק ועד בואנוס איירס, אין סוגי פרגולות פופולאריים כמו סוככים. זה לא בכדי: הסוכך הוא פתרון יעיל ומהיר והמחירים בהתאם. סוככים יכולים להתאים כאלמנט עיצובי בחנויות יוקרה, וכפתרון פרקטי לקיוסק עממי. כמעט ולא קיים בעל עסק שלא זקוק לסוכך כדי להצהיר על שם החנות שלנו, וכדי למנוע כניסה של שמש וגשם אל תוך המבנה.

סוככים בימינו יש מכל סוג. סוככי זרועות, סוככי קסטה, סוככי מרקיזות, סוככי כבלים - וזוהי באמת רק רשימה חלקית. סוככי חלון יגנו על מקומות שבהם אי אפשר להשתמש בוילונות, ובסוככים קבועים אפשר להשתמש ולשחק עם מרכיבים רבים, כולל במבוק, PVC, עץ ועוד.

סגירות חורף

כן, אין גשם רב במדינתנו הקטנה, אך כאשר הוא מגיע, הוא מגיע ובגדול. סגירות חורף הן פרגולות קבועות או ניידות המבטיחות כי האורחים בביתנו, במסעדה שלנו או בפאב שלנו לא יירתעו מלחזור בגלל הטראומה המצערת של מים הנוחתים על פניהם ושיערם.

סוגי פרגולות כאלו הן חסרות תחליף. הן יכולות להיות ממונעות, יכולות להיות מחומרים מגוונים כמו מתכת מסוג אלומיניום, בד או עץ. כמובן שחשוב שהחומרים יהיו מותאמים לגשם, אבל גם יאפשרו זרימת אוויר או, לחילופין, בידוד מוצלח כדי שהאפקט של המזגן או המחמם יורגש היטב.

פרגולות עץ

איך לא, חוזרים אל העץ. פרגולות העץ כבר מזמן הרבה יותר מחוכמות מכפי שהיו בעבר, והן מאפשרות אלמנטים עיצוביים מרגשים ומעוררי השראה שמעטים מאיתנו דמיינו כאשר היינו קטנים. פרגולת עץ מציעה לנו את היציבות של החומר הטבעי ואת המראה החם והנעים שמתכת ובד לעולם לא יצליחו לשחזר.

כדאי לזכור כי עץ זה שם כללי למגוון רחב של מוצרים, ואפשר להגיע להרבה מאוד צבעים וסוגי מרקם שיתאימו במיוחד לגינתנו או לבית העסק שלנו. פרגולת עץ שמתוחזקת היטב ומותקנת על ידי מביני עניין יכולה להחזיק לנו שנים רבות במצב נהדר.

אז מה בוחרים?

שאלה טובה. סוגי פרגולות רבות כל כך מציעות לנו גשם של אפשרויות שייתכן והיינו טובעים ללא מחסה. כדאי להתייעץ עם אנשים מביני עניין כמו בעלי מקצוע או חברים עם טעם טוב בעיצוב. הם יידעו להגיד לנו בדיוק איזו פרגולה מתאימה לנו כמו כפפה.

שתף תוכן זה עם חבריך!

סוככים

פרגולות

אינדקס בעלי מקצוע

אינדקס חברות סוככים

אינדקס חברות פרגולות

מחירי סוככים משתנים בהתאם לסוג הסוכך ופרמטרים נוספים. במחירון סוככים ,תקבל אומדן להשקעה בסוכך

קרא עוד

מחירי פרגולות משתנים בהתאם לסוג הפרגולה ופרמטרים נוספים. במחירון פרגולות תקבל אומדן להשקעה בפרגולה

קרא עוד

מחפש חברות ייצור, תחזוקה, שיפוץ פרגולות/סוככים? כנס לאינדקס בעלי המקצוע של israel-awnings

קרא עוד