פרגולות וסוככים בישראל

פרגולות מוכנות

עוד על פרגולות מוכנות:

עולם הפרגולות

בית עם גינה הוא אחד החלומות שרבים מאיתנו היו רוצים להגשים. בימים בהם כל כך קשה להשיג חלום כזה, אם כבר הצלחת – תרצה להשקיע בו, לא? ואם יש לך חצר או גינה, תחשוב כמה מדהים זה יהיה להפוך אותה מעוד סתם גינה לפינה קסומה ויפהפייה, בה נעים לשבת בכל שעות היום, בכל עונות השנה. פרגולה היא הדרך.

פרגולה היא מעין מבנה, לרוב עשוי מעץ, שאין לו קירות אלא רק עמודים תומכים, והגג שלו בנוי בצורה אטומה או על ידי שלבים כך שהוא יוצר הצללה. הצללה זו יכולה להיות גם מחסה מפני הגשם אם הגג אטום לחלוטין, או רק לספק צל בימי הקיץ החמים אם הגג בנוי משלבים וביניהם מרווחים כלשהם.

הצבה של פרגולה בחצר הבית מביאה עמה לא מעט יתרונות:

  • הגדרת פינת ישיבה ברורה בחצר
  • תחושה של הגדלת שטח הבית
  • מראה כפרי אסתטי
  • מעלה את ערך הבית
  • וכמובן – צל בקיץ ומחסה מפני הגשם בחורף

בניה והתקנה של פרגולות

פרגולה יכולה להיות עשויה מעץ או מאלומיניום, לרוב במראה דמוי עץ. פרגולות העץ אם יהיו עשויות מעץ אורן יהיו זולות יותר מאשר פרגולות העשויות עץ גושני שהוא מלא וחזק יותר. באופן כללי, הדעה הרווחת היא שפרגולות אלומיניום עמידות יותר ופחות נוטות להתבלות ולהישחק מנזקי מזג האוויר והזמן מאשר פרגולות העץ.

בניה של פרגולה יכולה להיעשות גם בשיטת עשה זאת בעצמך, ישנם אינספור מדריכים לבנייה עצמית של פרגולות שבעזרתם המלאכה פשוטה הרבה יותר. אך בכל זאת, הרכבה של פרגולה היא עניין שעדיף להשאיר לבעלי מקצוע.

הסיבות להיעזרות באיש מקצוע הן רבות – קודם כל מדובר במבנה לכל דבר, כמו שלא היית בונה חדר נוסף בבית, כך גם את בניית הפרגולה כדאי להשאיר למקצוענים. שנית, עוד לפני הבנייה יש לתכנן את הפרגולה לכיוון אליו פונה הבית ולתנאי השטח, נתונים בהם מבין מי שמנוסה בתחום. תכנון לא נכון לא ינצל כראוי את יכולת ההצללה והמחסה של המבנה ולא יאפשר לך לנצל באופן מקסימלי את הפרגולה שהרכבת.

פרגולות מוכנות

אחת הדרכים לבנות פרגולה בחצר הבית או במרפסת היא להיעזר באנשי מקצוע, לתכנן את המבנה הרצוי לך ולהזמין הרכבה והתקנה של הדגם שתוכנן במיוחד עבורך. בצורה כזאת תוכל להיות בטוח שהדגם שיורכב אצלך יהיה ללא ספק המתאים ביותר לנתוני הבית והסביבה בהם אתה חי.

אפשרות שניה היא להזמין פרגולה מוכנה. בחברות עץ וריהוט רבות ישנם שלל דגמים של פרגולות מוכנות, המתאימים לנתונים נפוצים של שטח, חצר ומבנה. הזמנה של פרגולות מוכנות תהיה ברוב המקרים זולה יותר מאשר תהליך של תכנון והרכבה מאפס, אם נעשה על ידי אנשי מקצוע כמובן.

גם לפני רכישה של פרגולה מוכנה יש לבדוק את ההתאמה לבית שלך, על מנת לדעת שרכשת את הדגם הנכון. עוד כדאי לברר היטב אודות החברה ממנה אתה מתעתד לקנות, על המוניטין שלה ואיכות מוצריה. את ההרכבה, ברוב החברות אשר מוכרות פרגולות מוכנות, יוכלו לבצע אנשי מקצוע מטעמן, וליצור עבורך את הפינה הנעימה ביותר בבית, פינה בה תרצה – ובזכות הפרגולה גם תוכל – לבלות בכל יום, ובכל שעה.

שתף תוכן זה עם חבריך!

סוככים

פרגולות

אינדקס בעלי מקצוע

אינדקס חברות סוככים

אינדקס חברות פרגולות

מחירי סוככים משתנים בהתאם לסוג הסוכך ופרמטרים נוספים. במחירון סוככים ,תקבל אומדן להשקעה בסוכך

קרא עוד

מחירי פרגולות משתנים בהתאם לסוג הפרגולה ופרמטרים נוספים. במחירון פרגולות תקבל אומדן להשקעה בפרגולה

קרא עוד

מחפש חברות ייצור, תחזוקה, שיפוץ פרגולות/סוככים? כנס לאינדקס בעלי המקצוע של israel-awnings

קרא עוד